XVII Biznes Liga

Dnia 8 czerwca 2017 w krakowskich Fortach Kleparz odbyła się Gala Biznes Ligi, podsumowująca XVII edycję piłkarskich oraz siatkarskich rozgrywek biznesowych. Dzięki decyzji Zarządu i Wspólników Spółki IMS Budownictwo, w minionym sezonie, trwającym od listopada poprzedniego roku do maja roku bieżącego, po raz pierwszy w historii wystąpiła piłkarska drużyna reprezentująca IMS Budownictwo przy kadrowym wsparciu Technobud Nowy Sącz. Jako debiutanci, zmagania rozpoczęliśmy od najniższej klasy rozgrywkowej - 3 ligi, z myślą o jak najszybszym awansie. Założenie to udało się zrealizować w znakomitym stylu, zajmując drugie miejsce w tabeli 3 ligi B. Warto zaznaczyć, że zdobyliśmy tyle samo punktów co zwycięzca grupy - Valeo, ustępując im jedynie stosunkiem meczów bezpośrednich. Trzecią drużynę - Frapol - wyprzedziliśmy w tabeli o 12 punktów! Godne uwagi są również statystki (132 bramki strzelone, bilans bramkowy +98), które stawiają nasza drużynę w ścisłej czołówce wszystkich drużyn występujących w aż 11 piłkarskich ligach. 

Podczas uroczystej gali nasz zawodnik Waldemar Hyclak odebrał nagrodę za najlepszego bramkarza ligi, która została mu wręczona przez legendarnego napastnika Reprezentacji Polski oraz Wisły Kraków - Tomasza Frankowskiego. Najlepszym strzelcem drużyny został Kamil Kazała z wynikiem 30 bramek. Więcej informacji o wynikach rundy zimowej możecie zobaczyć na stronie www.biznesliga.com.pl.

Jeszcze nie opadły emocje po świętowaniu znakomitego wyniku w poprzednim sezonie, a już z końcem kwietnia rusza kolejna XVIII edycja Biznes Ligi. Mimo, iż zdajemy sobie sprawę, że w 2 lidze poprzeczka zawieszona będzie wyżej, cel jest niezmienny  awans do 1 ligi!

Drużyna IMS Budownictwo występowała w składzie: Filip Iwański, Andrzej Iwański, Kamil Kazała, Konrad Korzybski, Michał Kliś, Waldemar Hyclak, Rafał Nessing, Sebastian Tokarczyk, Wojciech Kumor, Arkadiusz Szczecina, Ireneusz Tokarczyk oraz Jakub Majka. Od 25 kwietnia br. rozpoczynamy letnią rundę rozgrywek już w 2 lidze.

Zapraszamy wszystkich chętnych i czujących się na siłach sprostać wymaganiom 2 ligi do wzmocnienia naszej drużyny. Kontakt z Filipem Iwańskim - e-mail: filip.iwanski@gmail.com

Pozdrawiamy IMS Budownictwo i Technobud Nowy Sącz i liczymy na Wasz doping w zmaganiach naszej drużyny w letniej rundzie rozgrywek Biznes Ligi Kraków.

Filip Iwański – kapitan drużyny

Galeria: